Üzleti Tanácsadó

Pécsi irodánkba keresünk olyan üzleti folyamatok ki- és átalakításában jártas munkatársat, aki több éves tapasztalattal rendelkezik irányítási és informatikai rendszerek bevezetésében, működtetésében. Mivel a Crosssec Solutions által végzett tanácsadási tevékenység több ezer munkavállalóra lehet hatással országos szinten, ezért elengedhetetlen a tettrekészség és az elhivatottság az eredményorientált és innovatív munkavégzés irányába.

A pozícióról bővebben

Leendő munkatársunk feladata sokszínű. Közvetlen kapcsolatban áll ügyfeleinkkel, aktívan részt vesz a folyamatok megismerésében, értékelésében és fejlesztésében, amellyel megalapozza a folyamatok átláthatóságát  ezen keresztül pedig a hatékonyságnövelést és a hosszú távon eredményes működést.

A tanácsadási folyamat minden szintjén (cél meghatározás, adatgyűjtés, adatelemzés, problémafeltárás, változásmenedzsment, utókövetés, kontroll, folyamatok dokumentálása, stb.) fontos a folyamatfejlesztési tanácsadó munkája. A tanácsadással foglalkozó munkatárs feladata az új és rugalmas megoldások felkutatása, kidolgozása és integrálása, az általa koordinált projektek zökkenőmentes megvalósítása.

A folyamatfejlesztés során sem elégszünk meg az átlagos megoldásokkal. Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy javaslataink a megbízónk számára komfortosak és hasznosak legyenek.  A megfelelő minőségű szolgáltatás nyújtásához elengedhetetlen ügyfeleink – különböző hierarchia szinten álló – képviselőivel való napi szintű kapcsolattartás, illetve a heti 1-2 alkalommal történő személyes találkozó.

A Crosssec-ről bővebben

A Crosssec Solutions összetett tanácsadási portfóliót kínál, amelyen belül egyik küldetése és szolgáltatási területe, hogy magyar vállalatok számára hatékonyságnövelő és az üzleti folyamatok fejlesztését támogató megoldásokat biztosít.

Az egyes feladatokon dedikált szakemberek dolgoznak, azonban az ügyfeleink számára optimális megoldások kidolgozásához és kivitelezéséhez mind belső, mind külső szakértő támogatás rendelkezésre áll. Munkatársaink szívesen vesznek részt közös ötletelésben, mindig készek az álláspontok megvitatására.

Cégünk egyik alapértéke a folyamatos fejlődés, amelyet a magas minőségű szolgáltatás feltételének tartunk. Így a kötelező és szükséges szakmai ismeretek elsajátítására munkaidőben van lehetőség, munkáltatói finanszírozással. Az egyéni képzési és fejlesztési tervek összeállítása során törekszünk arra, hogy megtaláljuk mindenki számára a testhez álló feladatkört, amelyben ki tud teljesedni. Figyelünk a kihívások és a motiváció folyamatos meglétére.

Rendszeres értékeléseken és egyéb fórumokon teremtjük meg annak a lehetőségét, hogy munkatársaink őszinte visszajelzést kapjanak és adhassanak az elmúlt időszakról, a hatékony és sikeres munkavégzéshez szükséges soft és hard feltételekről. Az új munkatársak beilleszkedését előre felépített mentoring terv segíti. Irodánk modern eszközökkel és ergonomikus berendezésekkel támogatja munkatársainkat, akik nap mint nap összetartó csapatként dolgoznak.

Az üzleti tanácsadó főbb feladatai

  • Információgyűjtés, folyamatok feltérképezése és dokumentálása, rendszerezése
  • A begyűjtött információk alapján a folyamatok elemzése, értékelése
  • Fejlesztési és hatékonyságnövelési lehetőségek feltárása, felesleges folyamatok kiszűrése
  • A folyamatfejlesztési projekt során az ügyfél képviselőivel folyamatos kapcsolattartás, a projekt koordinálása
  • A projekthez kapcsolódó oktatások, prezentációk, workshopok megszervezése és koordinálása
  • A projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Cselekvési tervek, akciótervek készítése
  • Projekt mérőszámok és kontrollpontok meghatározása, referenciaértékek begyűjtése
  • Javasolt megoldások integrálása, az integrálás koordinálása
  • Utóellenőrzés és projektzárás

Néhány fontos szempont, amelyeket figyelembe fogunk venni a kiválasztás során

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat minőségirányítási, illetve folyamatszervezési területen
  • Felsőfokú (preferáltan gazdasági) végzettség, de a tapasztalatot előnyben részesítjük
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
  • Ügyfelek valós igényeinek és problémáinak önálló beazonosításának képessége
  • Üzleti folyamatok megértése és ok-okozati összefüggések átlátása
  • Konfliktuskezelésben és változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó, agilis, proaktív attitűd
  • Pontosság, precizitás, türelem

Előnyt jelent a kiválasztás során

  • Angol nyelv ismerete
  • Folyamatfejlesztő módszertan(ok) gyakorlati ismerete
  • Projekt menedzsment szoftverek használatában való jártasság

Ahhoz, hogy fel tudja venni velünk a kapcsolatot, és el tudja küldeni jelentkezését, kérjük a megcsillagozott jelölőnégyzetek segítségével jelezze, hogy a jelentkezéssel tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. a jelen munkakör betöltéséig a pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztató szerint kezeli az adatait, és a jelentkezéssel kapcsolatban toborzási leveleket küldhet az Ön számára. Kérjük jelezze azt is, hogy tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. az üzenetküldéshez kapcsolódó adatkezelési tájékoztató szerint kezeli a megadott adatait, valamint az üzenetben szereplő esetleges személyes adatokat. Köszönjük.