Szoftvertesztelő

Pécsi irodánkba keresünk szoftvertesztelésben jártas új csapattagot, aki munkájával támogatja a fejlesztői csapatot és gondoskodik a tesztesetek tervezéséről, végrehajtásáról, valamint dokumentációjáról.

Szoftvertesztelő munkatársként a fejlesztői csapattal szorosan együttműködve segítesz nekünk tovább építeni a tesztkörnyezetet, valamint tesztesetek tervezésével és végrehajtásával gondoskodsz arról, hogy azt a magas minőséget, felhasználói élményt és funkcionalitást szállíthassuk ügyfeleinknek, amely a Crosssec Solutions nevét fémjelzi. A specifikációnak történő megfelelés mellett kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy szoftverünk szerethető és könnyen használható legyen, így rendszeres helyszíni felmérésekkel szerzünk visszajelzést felhasználóinktól is.

A munkavégzés helye: Pécs

Mit fejlesztünk? A Crosssec Norma-ról dióhéjban

A csapat a Norma elnevezésű, bér- és munkaügyi adatokat kezelő, adatvezérelt döntéseket támogató SaaS webalkalmazás fejlesztésén dolgozik. Nagy hangsúlyt fektetünk a szemantikailag helyes döntésekre, a hosszú távon karbantartható architektúrára, mert feltett szándékunk még hosszú évekig bővíteni és támogatni a szoftvert.

Mik lesznek a főbb feladataid szoftvertesztelőként?

  • Tesztesetek tervezése, végrehajtása
  • UAT (felhasználói átvételi teszt) tesztek támogatása
  • Manuális módon történő tesztelés
  • Dokumentációs feladatok elvégzése
  • Tesztelési riportok készítése
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal

Amiben a fair, tiszta bérezésen túl részesülni fogsz

Leendő munkatársunkat belső és külső szakértői csapat fogja támogatni, szervezeti szinten pedig stabil hátteret és karrierlehetőséget kínálunk. Kollégáink számára a kötelező és szükséges ismeretek elsajátítását munkaidőben, munkáltatói finanszírozással támogatjuk. A Crosssec értékei között megfogalmazott folyamatos fejlődés és fejlesztés céljaként negyedéves értékeléseket tartunk, melyen őszinte visszajelzések keretében vizsgáljuk meg, hogy a stratégiai célok felé tartunk-e. Pécsi irodánkban ergonomikus munkaállomásaink nagy asztalokkal, kényelmes székekkel és dupla monitorral rendelkeznek, modern munkakörnyezetünkben vidám, intelligens, összetartó munkatársak dolgoznak együtt.

A Crosssec csapatában természetesen mindannyian pontosan azt a bért keressük, amelyre be is vagyunk jelentve.

A Crosssec Solutions-ről

Azért alapítottuk a Crosssec Solutions-t, hogy a magyar kis- és középvállalkozásoknak kínáljunk olyan szolgáltatásokat és SaaS termékeket, melyek segítségével átláthatóbbá, hatékonyabbá, egyszerűbbé tehetik a saját munkafolyamataikat és fenntarthatóbbá a működésüket. Szeretnénk, ha a cégek nem szükséges rosszként, hanem céljaik elérését támogató eszközként gondolnának az adatvédelemre, automatizációra, digitalizációra és a bennük rejlő lehetőségekre.

A jövőképet, a küldetésünket és értékeinket már az első napon megismertetjük az új munkatársakkal, akik azt követően a területükhöz kapcsolódó éves stratégiai célok elérését támogató cselekvési tervek mentén valósítják meg feladataikat.

Pár fontos szempont, amelyeket figyelembe fogunk venni a kiválasztás során

  • IT ismeret és IT érdeklődés
  • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
  • Legalább középszintű aktív angol nyelvtudás
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Monotóniatűrés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Logikus gondolkodás
  • Felhasználóbarát gondolkodásmód
  • Jó együttműködési és kommunikációs képesség, csapatmunka
  • Proaktív, precíz és önálló munkavégzés

Az alábbi jellemzők előnyt jelentenek a kiválasztás során

  • ISTQB vizsga
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Informatikai/gazdasági végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni a lenti űrlap segítségével tudsz, ha az állással kapcsolatban kérdésed van, keress bennünket bátran:

jobs@crosssec.com

Ahhoz, hogy fel tudja venni velünk a kapcsolatot, és el tudja küldeni jelentkezését, kérjük a megcsillagozott jelölőnégyzetek segítségével jelezze, hogy a jelentkezéssel tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. a jelen munkakör betöltéséig a pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztató szerint kezeli az adatait, és a jelentkezéssel kapcsolatban toborzási leveleket küldhet az Ön számára. Kérjük jelezze azt is, hogy tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. az üzenetküldéshez kapcsolódó adatkezelési tájékoztató szerint kezeli a megadott adatait, valamint az üzenetben szereplő esetleges személyes adatokat. Köszönjük.