Projekt Asszisztens

Pécsi irodánkba keresünk a projekt menedzser munkáját támogató, jó szervezőkészséggel rendelkező, magabiztosan gépíró, megbízható munkatársat.

A pozícióról bővebben

Projektmenedzserünk a szervezeten belüli és azon kívüli projektek kapcsán arról gondoskodik, hogy a projekt számára rendelkezésre álló erőforrások bevonásával, adott idő- és költségkereten belül sikeresen teljesüljenek a projektek céljai. Projektjeink szerteágazók, több szakterületet fednek le, így meghirdetett álláslehetőség garantálja a változatosságot. Az események egyszerre több szálon futása   megköveteli az átlátási és priorizálási képesség meglétét, illetve a terhelhetőséget.

Leendő munkatársunk támogatja a projektmenedzser munkáját és egyúttal gondoskodik a gördülékeny információáramlásról és a projektdokumentációk naprakészen tartásáról. Részt vesz megbeszélések és találkozók megszervezésében, amelyeken jegyzeteket készít. Magabiztosan használja az irodai szoftvereket, és nyitott új alkalmazások megismerésére.

A Crosssec-ről bővebben

A Crosssec Solutions összetett tanácsadási portfóliót kínál, amelyen belül egyik küldetése és szolgáltatási területe, hogy magyar vállalatok számára hatékonyságnövelő és az üzleti folyamatok fejlesztését támogató megoldásokat biztosít.

Az egyes feladatokon dedikált szakemberek dolgoznak, azonban az ügyfeleink számára optimális megoldások kidolgozásához és kivitelezéséhez mind belső, mind külső szakértő támogatás rendelkezésre áll. Munkatársaink szívesen vesznek részt közös ötletelésben, mindig készek az álláspontok megvitatására.

Cégünk egyik alapértéke a folyamatos fejlődés, amelyet a magas minőségű szolgáltatás feltételének tartunk. Így a kötelező és szükséges szakmai ismeretek elsajátítására munkaidőben van lehetőség, munkáltatói finanszírozással. Az egyéni képzési és fejlesztési tervek összeállítása során törekszünk arra, hogy megtaláljuk mindenki számára a testhez álló feladatkört, amelyben ki tud teljesedni. Figyelünk a kihívások és a motiváció folyamatos meglétére.

Rendszeres értékeléseken és egyéb fórumokon teremtjük meg annak a lehetőségét, hogy munkatársaink őszinte visszajelzést kapjanak és adhassanak az elmúlt időszakról, a hatékony és sikeres munkavégzéshez szükséges soft és hard feltételekről. Az új munkatársak beilleszkedését előre felépített mentoring terv segíti. Irodánk modern eszközökkel és ergonomikus berendezésekkel támogatja munkatársainkat, akik nap mint nap összetartó csapatként dolgoznak.

A projekt asszisztens főbb feladatai

  • Projektekkel kapcsolatos ügyek, folyamatok hatékony, gyors, proaktív támogatása
  • Projektmenedzser munkájának adminisztratív támogatása
  • Adatminőség ellenőrzése, projektdokumentáció rendszeres ellenőrzése, követése, frissítése
  • Határidők, feladatok státuszának nyomon követése, státuszriportok elkészülésének támogatása
  • Kapcsolattartás a projektek belső és külső résztvevőivel,
  • Belső megbeszélésekről jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése
  • Találkozók, rendezvények, megbeszélések szervezése, szükséges eszközök biztosítása
  • Papír alapú- és hanganyagok digitalizálása

Néhány fontos szempont, amelyeket figyelembe fogunk venni a kiválasztás során

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépírni tudás (10 ujjas gépelés)
  • Irodai szoftverek és alkalmazások magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint, levelező, böngésző)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó-, és szervezőkészség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Tanulási hajlandóság
  • Jártasság prezentációk készítésében
  • Párhuzamos feladatok átlátásának képessége
  • Proaktív, segítő attitűd

Előnyt jelent a kiválasztás során

  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Ügyintézésben, teljes körű szervezésben szerzett 2-3 éves tapasztalat

Ahhoz, hogy fel tudja venni velünk a kapcsolatot, és el tudja küldeni jelentkezését, kérjük a megcsillagozott jelölőnégyzetek segítségével jelezze, hogy a jelentkezéssel tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. a jelen munkakör betöltéséig a pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztató szerint kezeli az adatait, és a jelentkezéssel kapcsolatban toborzási leveleket küldhet az Ön számára. Kérjük jelezze azt is, hogy tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft. az üzenetküldéshez kapcsolódó adatkezelési tájékoztató szerint kezeli a megadott adatait, valamint az üzenetben szereplő esetleges személyes adatokat. Köszönjük.