Folyamatszervező

Pécsi irodánkba keresünk üzleti folyamatok ki- illetve átalakításában jártas, több éves tapasztalattal rendelkező üzleti tanácsadót. A leendő munkatárs az ügyfeleink üzleti folyamatainak kialakításában és újra szervezésében fog részt venni, amely részben önálló, részben pedig csapatmunka. A Crosssec Solutions által végzett tanácsadási tevékenység több ezer munkavállalóra lehet hatással, országos szinten, ezért olyan tettre kész (preferáltan generalista) munkatársat keresünk, aki elhivatott az eredményorientált és innovatív munkavégzés mellett.

A pozícióról bővebben

Leendő munkatársunk feladata sokszínű. Közvetlen kapcsolatban áll ügyfeleinkkel, aktívan részt vesz a folyamatok megismerésében, értékelésében és fejlesztésében. Saját projektjeit teljeskörűen menedzseli. A tanácsadási folyamat minden szintjén (cél meghatározás, adatgyűjtés, adatelemzés, problémafeltárás, változásmenedzsment, utókövetés, kontroll, folyamatok dokumentálása…) fontos a folyamatszervező munkája. A tanácsadással foglalkozó munkatársak feladata az új és rugalmas megoldások felkutatása, kidolgozása és integrálása.

A folyamatfejlesztés során sem elégszünk meg az átlagos megoldásokkal. Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy javaslataink a megbízónk számára komfortosak és hasznosak legyenek.  A megfelelő minőségű szolgáltatás nyújtásához elengedhetetlen ügyfeleink -különböző hierarchia szinten álló – képviselőivel való napi szintű kapcsolattartás, illetve a heti 1-2 alkalommal való utazás.

A Crosssec és amit kínál

A Crosssec Solutions Magyarországon egyedülálló tanácsadási portfóliót kínál, melyen belül egyik küldetése és szolgáltatási területe, hogy magyar vállalatok számára hatékonyságnövelő és az üzleti folyamatok fejlesztését támogató megoldásokat biztosít.

Az egyes feladatokon dedikált szakemberek dolgoznak, azonban az ügyfeleink számára optimális megoldások kidolgozásához és kivitelezéséhez mind belső, mind külső szakértő támogatás rendelkezésre áll. Munkatársaink szívesen vesznek részt közös ötletelésben, mindig készek az álláspontok megvitatására.

Cégünk egyik alapértéke a folyamatos fejlődés, melyet a magas minőségű szolgáltatás feltételének tartunk. Így a kötelező és szükséges szakmai ismeretek elsajátítására munkaidőben van lehetőség, munkáltatói finanszírozással. Az egyéni képzési és fejlesztési tervek összeállítása során törekszünk arra, hogy megtaláljuk mindenki számára a testhez álló feladatkört, melyben ki tud teljesedni. Igyekszünk karrier lehetőséget biztosítani.

Rendszeres értékeléseken és egyéb fórumokon teremtjük meg annak a lehetőségét, hogy munkatársaink őszinte visszajelzést kapjanak és adhassanak az elmúlt időszakról, a hatékony és sikeres munkavégzést biztosító soft és hard feltételekről. Az új munkatársak beilleszkedését előre felépített mentoring terv segíti. Irodánk modern eszközökkel és ergonomikus berendezésekkel támogatja munkatársainkat, akik nap mint nap összetartó csapatként dolgoznak.

A folyamatszervező főbb feladatai:

  • Információgyűjtés, folyamatok feltérképezése és dokumentálása, rendszerezése
  • A begyűjtött információk alapján a folyamatok elemzése, értékelése
  • Fejlesztési és hatékonyságnövelési lehetőségek feltárása, felesleges folyamatok kiszűrése
  • A folyamatfejlesztési projekt során az ügyfél képviselőivel folyamatos kapcsolattartás, a projekt teljes körű menedzselése
  • A projekthez kapcsolódó oktatások, prezentációk, workshopok megszervezése és koordinálása
  • A projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Cselekvési tervek, akciótervek készítése
  • Projekt mérőszámok és kontrollpontok meghatározása, referenciaértékek begyűjtése
  • Javasolt megoldások integrálása, illetve ennek koordinálása
  • Utóellenőrzés és projektzárás

Néhány fontos szempont, amelyeket figyelembe fogunk venni a kiválasztás során

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat (Projektmenedzsment, folyamatszerzvezés, üzleti folyamatok ki- vagy átalakítása, változásmenedzsment)
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdasági végzettség, de a tapasztalatot előnyben részesítjük)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
  • Ügyfelek valós igényeinek és problémáinak önálló beazonosításának képessége
  • Üzleti folyamatok megértése és ok-okozati összefüggések átlátása
  • Több projekt párhuzamos és rendszerezett menedzselésének képessége
  • Konfliktuskezelési készség (mind a munkatársak, mind az ügyfél oldaláról)
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség bármilyen hierarchia szinten
  • Analitikus és logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó készség, agilis fellépés
  • Pontosság, precizitás
  • Tanulási hajlandóság
  • Határozottság, önállóság és proaktivitás

Az alábbi jellemzők előnyt jelentenek a kiválasztás során

  • Angol nyelv ismerete
  • Lean / Six Sigma vagy hasonló problémamegoldó és folyamatfejlesztő módszertan(ok) gyakorlati ismerete

Jelentkezni a lenti űrlap segítségével (https://crosssec.link/karrier-folyamatszervezo) lehet.

Ahhoz, hogy fel tudja venni velünk a kapcsolatot, és el tudja küldeni jelentkezését, kérjük a megcsillagozott jelölőnégyzetek segítségével jelezze, hogy a jelentkezéssel tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft a jelen munkakör betöltéséig a pályázóknak szóló adatkezelési téjékoztató szerint kezeli az adatait, és a jelentkezéssel kapcsolatban toborzási leveleket küldhet az Ön számára. Kérjük jelezze azt is, hogy tudomásul veszi, hogy a Crosssec Solutions Kft az üzenetküldéshez kapcsolódó adatkezelési tájékoztató szerint kezeli a megadott adatait, valamint az üzenetben szereplő esetleges személyes adatokat. Köszönjük.